Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Value
cs: Hodnota

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Time
cs: Čas

en: Path
cs: Cesta

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: User
cs: Uživatel

en: Threshold
cs: Práh

en: Charts
cs: Grafy

en: Hits
cs: Zobrazení
