Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
cy: Ailosod i rhagosodiadau

en: Value
cy: Gwerth

en: Date
cy: Dyddiad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Time
cy: Amser

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Path
cy: Llwybr

en: Theme
cy: Thema

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Hits
cy: Cyfraddau taro

en: Information
cy: Gwybodaeth
