Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Value
eo: Valoro

en: Date
eo: Dato

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: Path
eo: Vojo

en: User
eo: Uzanto

en: Hits
eo: Vizitoj
