Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Value
et: Väärtus

en: Date
et: Kuupäev

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Path
et: Tee

en: Theme
et: Teema

en: User
et: Kasutaja

en: Hits
et: Tabamused

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Information
et: Andmed

en: Timeline
et: Ajajoon
