Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
fr: Réinitialiser aux valeurs par défaut

en: Value
fr: Valeur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Time
fr: Heure

en: Views
fr: Vues

en: Path
fr: Chemin

en: Theme
fr: Thème

en: User
fr: Utilisateur

en: Percent
fr: Pourcentage

en: Threshold
fr: Seuil

en: Charts
fr: Histogrammes

en: Hits
fr: Accès

en: Common
fr: Commun

en: Information
fr: Informations

en: Request
fr: Requête

en: Max execution time
fr: Temps d'exécution maximum

en: Active theme
fr: Thème actif

en: Memory usage
fr: Utilisation de la mémoire

en: Per page statistics
fr: Statistiques par page

en: Logged-in user
fr: Utilisateur connecté
