Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Value
he: ערך

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Path
he: מיקום

en: Theme
he: עיצוב

en: User
he: משתמש

en: Threshold
he: סף

en: Hits
he: כניסות

en: Information
he: מידע
