Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Value
hr: Vrijednost

en: Date
hr: Datum

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Time
hr: Vrijeme

en: Path
hr: Putanja

en: Theme
hr: Tema

en: User
hr: Korisnik

en: Hits
hr: Hitovi
