Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Value
hu: Érték

en: Date
hu: Dátum

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Time
hu: Idő

en: Views
hu: Nézetek

en: Path
hu: Útvonal

en: Theme
hu: Smink

en: User
hu: Felhasználó

en: Percent
hu: Százalék

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Charts
hu: Grafikonok

en: Hits
hu: Megtekintések

en: Common
hu: Általános

en: Information
hu: Információ

en: Request
hu: Felkérés

en: General statistics
hu: Általános statisztika
