Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Value
kk: Мән

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: Path
kk: Жол

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Hits
kk: Хиттер
