Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Value
ku: نرخ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Hits
ku: سه‌ردان

en: Information
ku: زانیاری
