Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Value
nl: Waarde

en: Date
nl: Datum

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Time
nl: Tijd

en: Path
nl: Pad

en: Theme
nl: Thema

en: User
nl: Gebruiker

en: Percent
nl: Procent

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Common
nl: Algemeen

en: Information
nl: Informatie

en: Request
nl: Verzoek
