Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar
