Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Value
sl: Vrednost

en: Date
sl: Datum

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: Path
sl: Pot

en: Theme
sl: Tema

en: User
sl: Uporabnik

en: Hits
sl: Zadetki
