Profiling (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Value
sv: Värde

en: Date
sv: Datum

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Time
sv: Tid

en: Path
sv: Sökväg

en: Theme
sv: Tema

en: User
sv: Användare

en: Percent
sv: Procent

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Hits
sv: Träffar

en: Collection
sv: Samling
