Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: Path
ast: Camín

en: Modules
ast: Preseos

en: User
ast: Usuariu
