Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: Date
bg: Дата

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: Path
bg: Път

en: Modules
bg: Модули

en: User
bg: Потребител

en: Hits
bg: Посещения
