Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Time
bn: সময়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Hits
bn: হিট
