Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Remove
bs: Ukloni

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: Path
bs: Putanja

en: Modules
bs: Moduli

en: Theme
bs: Tema

en: User
bs: Korisnik
