Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Hits
dz: གྲགས་ཐོབ།
