Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Date
eu: Data

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: Views
eu: Bistak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Modules
eu: Moduluak

en: Theme
eu: Tema

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Charts
eu: Grafikoak

en: Information
eu: Informazioa
