Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Remove
fi: Poista

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Time
fi: Aika

en: Views
fi: Näkymät

en: Path
fi: Polku

en: Modules
fi: Moduulit

en: Theme
fi: Teema

en: User
fi: Käyttäjä

en: Charts
fi: Kaaviot

en: Hits
fi: Osumia

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Information
fi: Tietoa

en: Server time
fi: Palvelimen aika
