Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Path
fil: Landas

en: Modules
fil: Mga modulo
