Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: Views
gl: Vistas

en: Path
gl: Ruta

en: Modules
gl: Módulos

en: Theme
gl: Tema

en: User
gl: Usuario/a

en: Percent
gl: Porcentaxe

en: Threshold
gl: Umbral

en: Hits
gl: Visitas

en: Information
gl: Información
