Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
hi: दोबारा से डीफॉल्ट में स्थापित करें।

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Value
hi: मान

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Date
hi: तारीख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Time
hi: समय

en: Views
hi: द्रश्य

en: Path
hi: मार्ग

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Theme
hi: थीम

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Percent
hi: प्रतिशत

en: Hits
hi: हिट्स
