Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè
