Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: User
hy: Օգտագործող
