Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Value
id: Nilai

en: Remove
id: Hapus

en: Date
id: Tanggal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Time
id: Waktu

en: Views
id: View

en: Path
id: Jalur

en: Modules
id: Modul

en: Theme
id: Tema

en: User
id: Pengguna

en: Information
id: Informasi

en: Request
id: Permintaan

en: Timeline
id: Garis waktu
