Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Date
is: Dagsetning

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Time
is: Tími

en: Views
is: Gagnasýn

en: Path
is: Slóð

en: Modules
is: Einingar

en: Theme
is: Þema

en: User
is: Notandi

en: Percent
is: Prósent

en: Information
is: Upplýsingar
