Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Remove
jv: Buwang

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Time
jv: Wektu

en: Views
jv: View

en: Modules
jv: Modul

en: Theme
jv: Tema

en: User
jv: Panganggo
