Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Hits
km: ការ​ចុច
