Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Percent
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ

en: Common
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Profiling
kn: ಪರಿಚಯ ಚಿತ್ರಣ
