Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Path
lt: Kelias

en: Modules
lt: Moduliai

en: Theme
lt: Tema

en: User
lt: Narys

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Charts
lt: Grafikai

en: Hits
lt: Skaityta
