Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Remove
mn: Устгах

en: Date
mn: Огноо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Path
mn: Зам

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Theme
mn: Загвар

en: User
mn: Хэрэглэгч
