Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
