Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Date
os: Датæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон

en: Path
os: Фæндаг

en: Modules
os: Модултæ
