Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Date
pl: Data

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Time
pl: Czas

en: Views
pl: Widoki

en: Path
pl: Ścieżka

en: Modules
pl: Moduły

en: Theme
pl: Skórka

en: User
pl: Użytkownik

en: Percent
pl: Procent

en: Threshold
pl: Próg

en: Charts
pl: Wykresy

en: Hits
pl: Odsłon

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Information
pl: Informacja

en: Request
pl: Żądanie

en: Server time
pl: Czas serwera
