Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Remove
ps: لركول

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: Views
ps: ليدنې

en: Path
ps: يونلور

en: Theme
ps: ویینه

en: User
ps: غړی
