Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Modules
si: මොඩියුල

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
