Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Path
sk: Cesta

en: Modules
sk: Moduly

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: User
sk: Používateľ

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: Common
sk: Spoločné

en: Information
sk: Informácia
