Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Remove
sq: Hiq

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: Path
sq: Pozicioni

en: Modules
sq: Modulët

en: User
sq: Përdoruesi

en: Hits
sq: Vizita
