Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
ta: இயல்பானவற்றிற்கு மாற்று

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Date
ta: தேதி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Time
ta: நேரம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Path
ta: பாதை

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Theme
ta: தீம்

en: User
ta: பயனர்
