Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Remove
tr: Kaldır

en: Date
tr: Tarih

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Time
tr: Zaman

en: Views
tr: Görünümler

en: Path
tr: Yol

en: Modules
tr: Modüller

en: Theme
tr: Tema

en: User
tr: Kullanıcı

en: Threshold
tr: Eşik

en: Hits
tr: Ziyaretler

en: Information
tr: Bilgi

en: Request
tr: İstek

en: Timeline
tr: Timeline (Zaman Şeridi)
