Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Hits
ug: كۆرۈش قېتىم سانى
