Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Remove
uk: Вилучити

en: Date
uk: Дата

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Time
uk: Час

en: Views
uk: Види

en: Path
uk: Шлях

en: Modules
uk: Модулі

en: Theme
uk: Тема

en: User
uk: Користувач

en: Percent
uk: Відсоток

en: Threshold
uk: Поріг

en: Charts
uk: Діаграми

en: Hits
uk: Перегляди

en: Collection
uk: Збірка

en: Common
uk: Загальне

en: Information
uk: Відомості

en: Hook
uk: Серп

en: Request
uk: Запит

en: Timeline
uk: Графік часу

en: General statistics
uk: Загальна статистика

en: Backend
uk: Сервер

en: Profiling
uk: Профілювання

en: Queries
uk: Запити

en: Execution time
uk: Час виконання

en: Active theme
uk: Активна тема

en: Time min
uk: Час мін

en: Time max
uk: Час макс
