Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Remove
vi: Xoá

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Time
vi: Thời gian

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Theme
vi: Sắc thái

en: User
vi: Người dùng

en: Percent
vi: Phần trăm

en: Threshold
vi: Ngưỡng

en: Hits
vi: Lượt truy cập

en: Common
vi: Hay dùng

en: Information
vi: Thông tin

en: General statistics
vi: Thống kê chung

en: Backend
vi: Hậu phương

en: Profiling
vi: Đo hiệu năng sử dụng
