Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: Path
am: ዱካ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: User
am: ተጠቃሚ
