Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Remove
ar: حذف

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Time
ar: الوقت

en: Views
ar: الرؤى

en: Path
ar: المسار

en: Modules
ar: الوحدات

en: Theme
ar: حلة

en: User
ar: مستخدم

en: Hits
ar: الطلبات

en: Information
ar: معلومات
