Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Remove
az: Çıxart

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: Path
az: Yol

en: Modules
az: Modullar

en: Theme
az: Tema

en: User
az: İstifadəçi
