Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: Date
be: Дата

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: Path
be: Сцежка

en: Modules
be: Модулі

en: Theme
be: Тэма

en: User
be: Карыстальнік

en: Hits
be: Хіты
