Profiling (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Hits
bo: རྡེབ་གྲངས

en: Common
bo: རྒྱུན་ལྡན་གྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན
